Pożegnanie uczniów klasy 3b z wychowawcą polegało na rozdaniu świadectw, dyplomów za 100-procentową frekwencję oraz szkolnych wyróżnień Srebrna tarcza, a także podziękowań dla rodziców. Aż 9 uczniów otrzymało nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce. Wielu uczniów odebrało również nagrody za liczny udział w konkursach . Największą radością cieszyła się nagroda w postaci klocków Jenga za otrzymanie złotego medalu w konkursie Rowerowy maj. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali prezenty, które przygotowali dla nich rodzice. Dodatkową atrakcją był tort z czterema fontannami. Wierzcie na słowo, tort był pyszny. Pełni werwy udaliśmy się jeszcze w towarzystwie mam na wspólny spacer na plac zabaw przy plaży i na lody. Zakończyliśmy rok szkolny, przybijając piątkę z wychowawcą i pełni radości rozpoczęliśmy wakacje.