W dniach 15 -17 października  2020 r. klasa 3a i 3b wraz z wychowawczyniami panią Anią i Ewą wybrały się do Zielonej Szkoły w Wygoninie. Wrażenia uczniów z pobytu w Domu Wczasów Dziecięcych w tym pięknym miejscu sporządzone na gorąco w klasie tuż po powrocie są najlepszą reklamą tego miejsca, a zdjęcia uśmiechniętych dzieci są dowodem tego, że wyjazd był bardzo udany. Gorąco polecamy wszystkim nauczycielom i uczniom naszej szkoły odwiedzenie Wygonina, naprawdę warto!

Wrażenia uczniów klasy III a i III b z Zielonej Szkoły w Wygoninie.

Wycieczka do Wygonina podobała mi się z kilku powodów. Nasz pokój był ładny. Panie prowadziły ciekawe zajęcia. Podobały mi się zabawy na dworze. Ciekawe też były gry edukacyjne. Czas spędziłem bardzo miło. Dla mnie ta wycieczka była wspaniałą przygodą. Grzegorz K

Bardzo podobały mnie się pidżama party. Bardzo smaczne były posiłki, za które bardzo dziękuję Paniom kucharkom. Dziękuję animatorom za wymyślanie codziennie nowych zabaw. Moim zdaniem to był naprawdę udany wyjazd do tak pięknej miejscowości, w której jest tak wiele lasów. Bardzo chciałabym pojechać tam jeszcze raz. Dziękuję za cały pobyt. Magdalena K.

Wycieczka do Wygonina była wspaniała. Często wychodziliśmy do lasu, gdzie bawiliśmy się w różne zabawy. Mieliśmy też lekcje z przyrody. Moim zdaniem był to najfajniejszy wyjazd mojego życia. Adam W.

Spędziłem cztery dni w Wygoninie i powiem, że to cudowne miejsce. Mieliśmy ładne i czyste pokoje. Jedzenie w stołówce było zdrowe i pyszne. Zielona Szkoła otoczona była wielkim lasem, do którego codziennie chodziliśmy na spacery, a nauczyciele prowadzili bardzo ciekawe zajęcia, które wiele nas nauczyły. Bawiliśmy się na placach zabaw i graliśmy w różne gry na boisku. Wszystkim moim koleżankom i kolegom wycieczka bardzo się podobała i mam nadzieje ,że wrócimy tu następnym razem. Rostyslav M.

Na wycieczkę do Wygonina pojechaliśmy autokarem, który prowadził najlepszy kierowca na  świecie. Było tam mnóstwo zabaw w lesie, oraz wiele zajęć, z których dużo dowiedziałem się o żyjących w lesie zwierzętach. Posiłki były przepyszne. Dziękuję wszystkim paniom , które opiekowały się nami, oraz za mile spędzony czas.. Nigdy nie zapomnę tego wyjazdu. Kryspin O.

Najbardziej z tej wycieczki podobały mnie się wycieczki po lesie. Wiele dowiedziałam się o zwierzętach ,i  ich tropach. Poznałam też nieznane mi grzyby. Bardzo zdziwiłam się, że żmija zygzakowata żyje w lesie. Było wspaniale. Weronika M.

Najbardziej podobała mnie się zabawa „Założysz się”. Moim zdaniem to była najlepsza wycieczka i nasz pierwszy wyjazd na kilka dni. Chciałabym tam jeszcze wrócić i przeżyć te przygody na nowo. Dziękuję moim koleżankom i kolegom, oraz pani Ewie za miło spędzony czas. Oliwia M.

W Wygoninie graliśmy w piłkę nożną na boisku i braliśmy udział w wielu zabawach w lesie. Na świetlicy bawiliśmy się w wiele gier np. „Randka w ciemno” co było bardzo śmieszne. Były tam miłe Panie i smaczne jedzenie. Jestem bardzo zadowolony z tego wyjazdu i zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego miejsca. Bartosz K.

Wycieczka do Wygonina bardzo mnie się podobała. Wspaniale się bawiłem z kolegami i koleżankami. Poznałem nowe osoby. W Wygoninie jest bardzo ładny las i duży plac zabaw. Można tam ciekawie spędzać czas. Jedzenie było bardzo dobre. Chciałbym jeszcze raz tam pojechać. Paweł K.

Wygonin to bardzo piękne miejsce, które znajduje się w lesie. Tam dowiedziałem się wiele interesujących ciekawostek o zwierzętach. Bardzo mnie się tam podobało bo były super place zabaw i wszyscy bawiliśmy się w wesołe gry. Maksym R.

W Wygoninie bawiliśmy się i chodziliśmy po lesie, jedliśmy smaczne posiłki. Dużo graliśmy na sali gimnastycznej. Wycieczka ta bardzo mnie się podobała. Szymon M.

W Domu Wczasów Dziecięcych przywitały nas miłe panie, które wymyślały dla nas wiele ciekawych zabaw. Wycieczka bardzo mnie się podobała i będę miło wspominał ten czas. Gracjan C.

Przy Ośrodku był las, plac zabaw i boisko. Było tam cicho i spokojnie. Jedzenie w stołówce bardzo mi smakowało. Bardzo spodobał mi się ten wyjazd. Kevin K.

Na Zielonej Szkole bawiliśmy się wspaniale. Najbardziej mi się podobało ,kiedy wychodziliśmy na spacer do lasu. Miałam okazję dowiedzieć się różnych ciekawostek na temat zwierząt i ekologii. Była to dla mnie wielka przygoda. Poznałam wiele koleżanek i kolegów z klasy III b. Był to mój pierwszy tak długi wyjazd bez rodziców, ale wiem, że nie ostatni. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócimy. Alicja S

Najbardziej podobały mi się leśne wędrówki, zabawy „Randka w ciemno” i „Zwierzęca olimpiada”. Na Zielonej szkole dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy i świetnie się bawiłam z kolegami. Chętnie wróciłabym tam, będę co miała wspominać. Iga

Super było biegać po lesie i uczyć się poznawania przyrody, a w szczególności grzyby. Podobało  mi się także spędzanie wieczorów na pogadankach w łóżkach z koleżankami. Nasza wycieczkę na pewno będę bardzo miło wspominać. Wiele się z niej nauczyłam i poznałam bliżej moich kolegów i koleżanki z klasy. Bardzo polecam wszystkim takie wypady na łono natury ,aby odpocząć od miasta, oraz rodziców. Ola

Miło spędziłam czas bawiąc się w lesie w różne zabawy takie jak: Srebrne szyszki, Wampiry, Kosmici i Piraci. Dużo czasu spędziliśmy na świetlicy i placu zabaw. Na wycieczce było bardzo miło i zabawnie. Cieszę się, że spędziła tyle czasu z moją klasa i Panią. Nadia

Wygonin to malownicza miejscowość w lesie., otoczona pięcioma jeziorami. Bardzo aktywnie spędziliśmy tam czas. Najbardziej podobało mi się budowanie szałasu, strzelanie z łuku, oraz wieczorne zabawy jak „ Koło Fortuny” .Do domu wróciłem uśmiechnięty i zadowolony z mnóstwem miłych wspomnień. Dominik K.