22 września wybraliśmy się na ostatni już spacer fotograficzny z Agnieszką Bochat. Celem wyprawy uczestników projektu Odczarujmy razem Stogi było poszukiwanie ciekawych budynków znajdujących się na terenie dzielnicy. Było dynamicznie i przyjemnie. Tradycyjnie udało nam się z pogodą. Tym razem mieliśmy również doskonałe światło, jako że umówiliśmy o nieco późniejszej porze i mogliśmy wykorzystać tzw. złotą godzinę przed zachodem słońca. Staraliśmy się jak najlepiej wykorzystać ten czas. Ruszyliśmy sprzed budynku szkoły. Najpierw udaliśmy się na ulicę Sokolą, następnie w stronę kościoła, obok Jeziora Borowego (gdzie podziwialiśmy nową fontannę) do ulicy Sówki i z powrotem do szkoły. Na zdjęciach uczestnicy projektu przy pracy.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Operatorem Programu w województwie pomorskim jest Instytut Kultury Miejskiej, instytucja kultury Miasta Gdańska.

#BardzoMłodaKultura #NarodoweCentrumKultury #InstytutKulturyMiejskiej #SiećKultury