27 kwietnia uczniowie młodszych klas naszej szkoły uczestniczyli w występie Teatru Gargulec.

Klasy pierwsze i druga obejrzały widowisko pt. „ Zakochany Troll”. Dzieci dobrze się bawiły, odgadując zagadki związane z bohaterami bajek i podpowiadały dobremu Elfowi zamienionemu w Trolla sposoby na dobre uczynki. Przedstawieniu towarzyszyło wiele śmiechu rozbawionej widowni, a także mądre przesłanie mówiące o „wyższości piękna naszego serca nad ulotnym pięknem zewnętrznym”.

Klasy trzecie natomiast brały udział w warsztatach aktorskich, w czasie których poznawały tajniki związane z tym ciekawym zawodem, wykonały zestaw ćwiczeń językowych, pracowały nad poprawną dykcją i uczyły się przekazywania nastroju ciałem i mimiką twarzy.

Dzień był miłą odskocznią od wciąż odczuwanych obostrzeń związanych z panującą epidemią.