W marcu nasza szkoła bierze udział w V Ogólnopolskim Czytaniu Jeżycjady®.

Z tej okazji zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie fotograficznym.

Pragniemy w ten sposób zachęcać do spędzania wolnego czasu z książką oraz kreatywnego podejścia do zagadnień związanych z fotografią.

Tematykę zdjęcia powinna stanowić książka (wybrana powieść Małgorzaty Musierowicz
z cyklu Jeżycjada®) + czytelnik
w dowolnym miejscu. Im ciekawsze miejsce, tym większa szansa na wygraną. Na zdjęciu powinna być widoczna okładka książki. Tylko takie zdjęcia będą brane pod uwagę w trakcie wyłaniania zwycięzców.

Zdjęcia należy przysłać drogą elektroniczną na adres: KATKUBA4@edu.gdansk.pl lub poprzez czat prywatny w aplikacji Teams. W tytule wiadomości należy wpisać: Jeżycjadę®  można czytać wszędzie.

Nagrodzone zostaną trzy najciekawsze, kreatywne fotografie. Na zdjęcia czekamy do 26 marca.

Katarzyna Kubach-Pryczkowska

Elżbieta Lisowska