UCZNIOWIE KLAS IV-VIII!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pod hasłem „ZERO WASTE/LESS WASTE – zaczynam od siebie”. Zadaniem jest wykonanie plakatu edukacyjnego promującego koncepcję bezodpadowego/ograniczającego produkcję odpadów trybu życia.

Ogłaszając ten konkurs, chcemy zwrócić uwagę na potrzebę minimalizacji ilości odpadów produkowanych w domu, promować stosowanie zasady 5R (refuse – odmawiaj, reduce – ograniczaj, reuse – używaj ponownie, recycle – segreguj i przetwarzaj, rot – kompostuj).

Wystarczy przygotować plakat w formacie A3 lub A2. Technika wykonania dowolna np. malarstwo, grafika, rysunek, collage na płaskim podłożu umożliwiającym prezentację
w antyramie. Prace konkursowe wraz z formularzami zgłoszenia i metryczką muszą zostać złożone w formie papierowej (ze względu na pandemię dopuszczamy uprzednie zgłoszenie
w formie elektronicznej – zdjęcie, plik jpg) w portierni szkoły do 16 kwietnia  2021 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Organizatorzy:

Katarzyna Kubach-Pryczkowska