FOTOGRAFICZNY  KONKURS LOGOPEDYCZNY

NAJŚMIESZNIEJSZE MINKI CAŁEJ

RODZINKI

Celem konkursu

jest motywowanie do wspólnej zabawy dzieci i rodziców

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Przesłać na wskazany adres mailowy lub numer telefonu jedno zdjęcie, przedstawiające dziecko wykonujące śmieszną minkę. Może być to mina groźna, wesoła, smutna, przerażająca. Najważniejsze, by rozbawiła członków jury.

Zdjęcie powinno przedstawiać samo dziecko lub dziecko wraz z innym członkiem rodziny od pasa w górę. Przy wykonywaniu fotografii można posłużyć się różnymi akcesoriami, np. peruką, zabawnymi okularami itd. W  przypadku zdjęć wykonanych telefonem dozwolone jest użycie filtrów.

Tutaj wiele zależy od inwencji twórczej i pomysłowości

Zdjęcia można wykonać aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym. Należy też podać imię i nazwisko dziecka oraz imię członka rodziny, jeżeli takowy pojawi się na fotografii oraz nazwę grupy przedszkolnej.

Zdjęcia proszę przesyłać na numer telefonu   693 648 075 do 31 stycznia lub na adres SP11logopedia@interia.pl

Na zwycięzców czekają dyplomy oraz nagrody.

Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia umieszczone zostaną na stronie Internetowej przedszkola.

Serdecznie zachęcam do wspólnej zabawy z dzieckiem!

p.Małgosia-logopedka