1 czerwca 2021 r. Dzień Dziecka w 1a

Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Dziecka. W szkole nie było zajęć lekcyjnych i z tej okazji spacerkiem poszliśmy w kierunku plaży. Po drodze wesoło ze sobą rozmawialiśmy. Gdy już dotarliśmy na miejsce, wszystkie dzieci oczywiście pobiegły na plac zabaw. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Byliśmy kapitanami na statku, wyglądaliśmy z latarni morskiej i wspinaliśmy się po linach. Huśtaliśmy się na huśtawkach, konikach, no i oczywiście bawiliśmy się w berka. Śmiechu było co nie miara. Oczywiście to nie koniec atrakcji. Kiedy wróciliśmy, udaliśmy się na przepyszne lody, a nawet dostaliśmy jeszcze cukierki od pań z lodziarni. Na koniec nasza Pani powiedziała, że ma jeszcze dla nas upominek z okazji Dnia Dziecka. Tego się nie spodziewaliśmy! Zostaliśmy obdarowani prezentem, który nam się bardzo spodobał. Wróciliśmy szczęśliwi do domu. Och, żeby każdy dzień był taki, jak ten!!!