W środę odbył się apel podsumowujący sukcesy uczniów klas 4 - 8. Uczniowie odebrali nagrody i dyplomy za bardzo wysokie miejsca w konkursach szkolnych m.in. Konkursie Historycznym,  Wiedzy o Planetach i pozaszkolnych- Konkursie Plastycznym i Fotograficznym. W ramach Dni Tolerancji brać uczniowska otrzymała wiele nagród zarówno indywidualnych, jak i klasowych. Pomoc i zaangażowanie, zarówno ze strony uczniów, jak i rodziców,  na rzecz potrzebujących również została  nagrodzona podziękowaniami m.in. za wsparcie akcji Tumbo,  potrzebujących osób z Ukrainy,  zbiórkę „Szlachetna paczka” dla wielodzietnej rodziny. W ramach projektu „Czyste miasto” zbierano makulaturę oraz elektrośmieci.

Apel przygotowała J. Pycińska, która w imieniu grona pedagogicznego pogratulowała wszystkim uczniom uzyskanych sukcesów!