Nasza szkoła bierze udział w akcji #BohaterON!

Polega ona na przygotowaniu kartki lub listu do uczestników Powstania Warszawskiego. Ty też możesz zostać częścią tej akcji. W tym roku fundacja nie drukuje pocztówek, aby zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na pomoc podopiecznym.

W związku z tym postanowiliśmy przygotować własny wzór takiej kartki. Uczniowie klas
IV-VIII wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „Pocztówka dla uczestnika Powstania Warszawskiego”. Znamy już jego wyniki.

Wyróżniliśmy aż sześć prac. I miejsce zajęła Joanna z klasy 6a. To na kartce jej projektu uczniowie wszystkich klas z naszej szkoły będą teraz zapisywać życzenia i składać podziękowania Powstańcom. II miejsce zdobył Paweł z 4a, III – Szymon z 7c. Jurorzy przyznali również trzy wyróżnienia. Otrzymali je: Oliwier i Przemek z 5a oraz Wiktoria z 4b.

Serdecznie gratulujemy!

Osoby, które chciałyby osobiście włączyć się do akcji, mogą pobrać w szkole lub przygotować samodzielnie kartkę i dać znać Powstańcom, że o nich pamiętają! Przynosimy je do 28 października do pokoju nauczycielskiego.

Katarzyna Kubach-Pryczkowska