Wizyta klasy 1b w Hewelianum.

Dnia 24 stycznia klasa 1 B udała się do Hewelianum. Tam uczniowie uczestniczyli w ciekawym warsztacie, na którym poznali różne sposoby pozyskiwania energii, oraz bardzo trudne słownictwo z nim związane. W nagrodę za uważne słuchanie i aktywne uczestnictwo dzieci przeszły do sali interaktywnej. Tu klasa spędziła miło czas na zabawie, poznając cuda techniki z całego świata. Największym ich zainteresowaniem cieszyła się kabina, w której mogli poczuć wiatr wiejący z prędkością 220 km, oraz prawdziwa budka telefoniczna rodem z Wielkiej Brytanii. Dodatkowo dzieci mogły utrwalić swoją wiedzę o Europie, łącząc nazwy państw Europy z ich stolicami. Wzbogaceni o nowe wiadomości i doświadczenia w dobrych humorach udaliśmy się do szkoły.

Wychowawca Ewa Rycel