Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

W imieniu członków Szkolnego Koła Wolontariatu pragniemy po raz kolejny zaprosić do włączenia się w świąteczną akcję Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Każdy może pomóc
i przygotowania paczek dla dwóch chłopców: Mikołaja i Kacpra.

Otrzymaliśmy listy, które pomogą dobrać prezenty i spełnić chociaż te najmniejsze marzenia. Sami możemy decydować o tym, co przekażemy. Ważne, żeby odpowiadało to zainteresowaniom dziecka i było nowe.

Mikołaj ma 3 latka, 104 cm wzrostu, nosi buty w rozmiarze 26. Jest szczupłej budowy ciała. Ma uczulenie na czekoladę, orzechy. Najbardziej lubi kolor zielony. W wolnym czasie ogląda bajki „Psi patrol”, „Strażak Sam”. Najbardziej lubi zabawy w strażaków i jazdę na rowerze. Nie wie jeszcze, kim chciałbym zostać w przyszłości. Mieszka z mamą oraz dwójką rodzeństwa.

Kacper ma 10 lat, 150 cm wzrostu, nosi buty w rozmiarze 35. Jest szczupłej budowy ciała. Najbardziej lubi kolor zielony. W wolnym czasie ogląda bajki „SpongeBob”, „Gumball”. Lubi układać klocki lego, grać na komputerze. Fascynują go jaszczurki. Myśli, że w przyszłości zostanie strażakiem. Mieszka z mamą, bratem i siostrą.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji proszone są o zgłoszenie się do organizatorów i dostarczenie prezentów do pokoju nauczycielskiego do 6 grudnia (z zaznaczeniem, dla którego dziecka jest to dar).

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie:

Dziękujemy serdecznie!

opiekujące się Szkolnym Kołem Wolontariatu