Wyprawka dla dzieci z „zerówki” 2020/2021

1. Dzienniczek ucznia - zeszyt 32-kartkowy w kratkę. Na pierwszej stronie powinien zawierać następujące informacje:
    • imię i nazwisko dziecka
    • aktualne numery telefonów komórkowych rodziców/opiekunów
    • kopia aktu urodzenia – do wglądu, celem wprowadzenia danych do dziennika oddziału.

1. Wyprawka dziecka (zostanie w szkole) - obowiązkowo podpisane:
    • jeden zeszyt w kratkę (format A-4),
    • teczka papierowa (format A-4) z gumką - 2 sztuki,
    • blok techniczny biały – 1 sztuka,
    • blok techniczny kolorowy – 1 sztuka,
    • blok rysunkowy kolorowy – 2 sztuki,
    • wycinanki – 2 sztuki,
    • plastelina, minimum 12 kolorów,
    • farby plakatowe 12 kolorów + pędzelek cienki i gruby,
    • pastele olejne,
    • papier pakowy (4 arkusze),
    • papier ksero biały– 1 ryza,
    • piórnik wyposażony (klej w sztywcie 2szt, nożyczki, kredki ołówkowe - minimum 12 kolorów /trójkątne – nauka prawidłowego chwytu narzędzia pisarskiego, temperówka metalowa, 2 ołówki HB, gumka) PODPISANY PIÓRNIK ZOSTANIE W SZKOLE
  2. Buty na zmianę z białą podeszwą W PODPISANYM WORKU.
  3. Strój + wyposażenie na basen – w dni basenowe (czepek silikonowy, klapki, chłopcy kąpielówki/dziewczynki strój jednoczęściowy, ręcznik, płyn do kąpieli, okulary – W PLASTIKOWEJ SIATCE; dziewczynki – szczotka do włosów i mile widziana własna suszarka.

Podręczniki do odbioru we wrześniu ze szkoły – koszt 130zł /płatne przy odbiorze – termin zostanie uzgodniony z klasowymi przedstawicielami rady rodziców.

(Będzie wyznaczony jeden termin - prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty)