Wygraliśmy projekt #planetaodzysku!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zdobyć pieniądze dla naszej szkoły. Oto informacja od organizatorów:

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że projekt Państwa szkoły na Centrum Gospodarki Obiegu Zamkniętego zatytułowany „Na Ekologicznym Szlaku” spotkał się z olbrzymim uznaniem i zainteresowaniem wśród uczestników grywalizacji na platformie „Planeta Odzysku 2.0”, zdobywając łącznie 69 126 punktów.
Tym samym z niezwykłą przyjemnością informujemy, że Państwa szkoła zajęła I miejsce w konkursie „Szkoła przyjazna środowisku” organizowanym przez Zakład Utylizacyjny w Gdańsku i SUEZ Północ. Nagrodą za wygraną jest grant finansowy w wysokości 40 000 złotych na realizację przedstawionego projektu Centrum GOZ.
Serdecznie gratulujemy wygranej, dziękujemy za zaangażowanie, w tych szczególnie nietypowych warunkach, i życzymy powodzenia w popularyzacji wiedzy i nawyków z zakresu przyjaznych dla środowiska zachowań. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze niejednokrotnie będziemy mogli realizować wspólnie projekty z zakresu podnoszenia świadomości ekologicznej wśród społeczności szkolnej.