Dzisiaj uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przyłączyli się do akcji ,,Sprzątanie świata. ’’. Po krótkim przypomnieniu zasad segregacji odpadów ruszyli pasem przybrzeżnym aby posprzątać to, co inni nierozważnie zostawiają w lesie i na plazy. Otrzymali dawkę mocy od Super Sortera i w doskonałych nastrojach ruszyli do pracy😀 natomiast uczniowie oddziałów młodszych na zajęciach w szkole przygotowywali prace techniczne poświęcone tematyce zbiórki odpadów i konieczności ich właściwego sortowania.

Posprzątaliśmy również teren dookoła szkoły w ramach akcji Sprzątanie Świata. Bardzo dziękujemy uczniom klas 7 i 8, którzy z dużym zaangażowaniem zbierali liście, grabili, przenosili i łamali gałęzie, zbierali śmieci i odnaleźli kawałek zaginionego chodnika:) Jesteśmy z Was mega dumni!!! Dziękujemy!!!!!!!!