Zapraszamy na kolejną wędrówkę SKT „Włóczykij” działającego przy naszej Szkole. Odbędzie się ona w sobotę, 17 października w godz. 9 - 16 (czas może ulec skróceniu do godz. 15). Zamierzamy wspólnie przejść Szlak Wyspy Sobieszewskiej (zielony) ze Świbna do Górek Wsch. W sumie 14 km, z opcją skrócenia do 10 km. Przypominamy zasady zapisywania się:

- zapraszamy uczennice i uczniów z klas 4-8.

- uczeń / uczennica bierze od p. Joanny Matyki (od poniedziałku) lub ode mnie - x. Mikołaj Dacko (od wtorku) formularz zgłoszenia.

- zawiera on dwie części: 1) informator odcinamy i zostawiamy sobie, bo są tam ważne informacje, 2) zgodę rodzica uczeń / uczennica oddaje któremuś z opiekunów naszego Koła (p. Joannie Matyce lub mnie). Oddanie podpisanej zgody rodzica = zapis.

- w razie zmiany planów prosimy o informację, żeby nie blokować miejsca (liczba miejsc ograniczona do 20).

- wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę, zawsze jest możliwa modyfikacja trasy w przypadku skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

- w razie pogorszenia sytuacji epidemicznej zakładamy możliwość zmiany planów, np. na kolejną wędrówkę po naszej Wyspie.

Zapraszamy i pozdrawiamy,

Joanna Matyka, ks. Mikołaj Dacko