Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za zgłoszenie do programu grantowego „Przyjazna środowisku szkoła”.

Miło nam poinformować, że Państwa szkoła została zakwalifikowana do II etapu konkursu.

Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony w drodze grywalizacji prowadzonej na platformie „Planeta Odzysku 2.0”.

Poniżej przedstawiamy propozycję informacji dla rodziców, przyjaciół placówki i wszystkich zainteresowanych konkursem, która może ułatwić dotarcie do szerokiego grona.

Nasza szkoła została zakwalifikowana do II etapu konkursu „Przyjazna Środowisku Szkoła” realizowanego w formie grywalizacji na platformie „Planeta Odzysku 2.0” Konkurs organizowany jest przez Zakład Utylizacyjny w Gdańsku i SUEZ Północ sp. z o.o.

Jak oddać głos na projekt naszej szkoły?

1. Odwiedź stronę http://planetaodzysku.pl
  2. Zarejestruj się.
  3. Zapoznaj się z projektem naszej szkoły zgłoszonym do konkursu.
  4. Wybierz projekt naszej szkoły, jako ten, na który zbierać będziesz punkty.
  5. Przejdź platformę, zdobądź wiedzę, zmierz się z zadaniami i zbieraj punkty na nasz projekt.

Grać i głosować można od 21 lutego do 24 kwietnia 2020 r.