Szanowni Państwo!
W związku z zawieszeniem strajku od dnia 29.04 lekcje odbywają się według planu.
Tego samego dnia nie będzie w szkole wody, gdyż związane jest to z modernizacją ul.Stryjewskiego.
Prosimy o przygotowanie się do tej sytuacji.
Zalecamy, aby dzieci i młodzież przynieśli ze sobą na własne potrzeby-większą ilość wody, chusteczki nawilżane, żel antybakteryjny itp.
Niestety będzie również problem z obiadem, który jest przewidziany w formie suchego prowiantu. Radzimy zaopatrzyć się w dodatkowe jedzenie na ten dzień.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z brakiem dostępu do wody w poniedziałek oraz jeszcze raz dziękujemy za Państwa wyrozumiałość, cierpliwość, wyrazy wsparcia i solidarności w trakcie trwania strajku. Dla wszystkich nas była to bardzo trudna i niekomfortowa sytuacja. Choć walka nauczycieli nie odniosła sukcesu, jesteśmy dla Państwa, dla Waszych dzieci i to jest dla nas najważniejsze.