Koncert Finałowy Akademii Gdańskich Lwiątek

Uczniowie klasy 2a zakończyli drugi rok aktywności w programie Akademia Gdańskich Lwiątek. W tym roku szkolnym odwiedzili wiele ważnych miejsc kultury i historii Pomorza oraz Gdańska. Dzieci przekonały się, że udział w wycieczkach jest świetną nauką przez zabawę. Zwieńczeniem aktywności był udział w Koncercie Finałowym, który odbył się 10.06.2019 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Uczniowie bawili się doskonale do piosenek m.in. Majki Jeżowskiej, laureatów Przeglądu Piosenek „ Dzieci śpiewają o Gdańsku” i uczestników Akademii Talentów. I jak to na koncertach bywa, było głośno, radośnie i fantastycznie!!!

W rozśpiewanym nastroju i krokiem tanecznym wszyscy cało i zdrowo wrócili do szkoły.