Światowy Dzień Uśmiechu w naszej szkole

Radosnym szaleństwem rozpoczęliśmy piątkowy poranek, zarówno uczniowie, jak  i pracownicy szkoły włączyli się w poszukiwania emotek ukrytych w różnych miejscach naszej placówki. Każda znaleziona buźka wywoływała radość na twarzach znalazców. Dodatkową atrakcją były aforyzmy, wierszyki i rymowanki nawiązujące do idei Światowego Dnia Uśmiechu. Na wyróżnienie zasłużyły nasze „zeróweczki”, które tego dnia były ubrane w żółte bluzeczki i aktywnie poszukiwały karteczki.

Komisja konkursowa po przeliczeniu ilości znalezionych „uśmiechniętych buziek” wyłoni najbardziej aktywnych poszukiwaczy, a wyniki ogłosi na najbliższym szkolnym apelu.

PS Wkrótce kolejne emocjonujące wydarzenia! Czeka nas zabawa związana ze Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień.