DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI W 1a

Smutne jest to, że ponownie wszystkie dzieci musiały przejść na zdalne nauczanie. Nie widzimy się ani z panią, ani kolegami. Spotykamy się jedynie wirtualnie. Nie możemy nic na to poradzić. Jednak uczestniczymy w zajęciach tak, jakbyśmy chodzili do szkoły. Piszemy, rysujemy, liczymy, bawimy się, dowiadujemy się ciekawych rzeczy, o których nam opowiada pani Hania.                                                              I chociaż jest inaczej niż zwykle i nie mogliśmy bezpośrednio brać udziału w Święcie Niepodległości dnia 11 listopada, cieszyliśmy się,  że mogliśmy pokazać poprzez wykonanie prac plastycznych związanych z tym wielkim świętem, że jesteśmy Polakami i jesteśmy   z tego dumni. Mamy nadzieję, że wszystkim będą podobać się te prace, a nasze uśmiechnięte buzie dodadzą radości.