List od nauczycieli świetlicy

Kochani Rodzice!

nastały trudne czasy. Nie tylko dla nas, ale również dla dzieci, które widzą, co się dzieje, ale nie zawsze rozumieją sytuację. Zachęcamy do tego, żeby z nimi rozmawiać. Pamiętajmy, że jeśli jesteśmy pełni strachu, te emocje przenoszą się na nasze pociechy. Czas, w którym przyszło nam funkcjonować, wymaga od nas wszystkich mobilizacji i współpracy. Razem możemy zdziałać wiele dobrego, ale zależy to przede wszystkim od naszej odpowiedzialności.

Drogie dzieci!

Wiemy, że jest Wam obecnie trudno. Mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę na zabawę z nami. Na stronie szkoły umieszczać będziemy linki do ciekawych propozycji na spędzanie czasu z dziećmi. Na początek proponujemy bajkę terapeutyczną o Koronawirusie, która pomoże najmłodszym zrozumieć zaistniałą sytuację. W ten sposób chcemy pomóc choć w niewielkim stopniu.

Tęsknimy za Wami. Życzymy zdrowia i wszystkiego dobrego!

Nauczyciele świetlicy